14.12.2018

Vážení návštěvníci a žáci,

vzhledem k vánočním prázdnínám a blížícím se nejkrásnějších svátků v roce , je naše pracovní doba  přizpůsobena minimálnímu provozu. Zároven bych Vám chtěl popřát klidné a pohodové prožití Vánoc a do Nového roku 2019 hodně zdraví, pohody, klidu,štěstí.Budeme se na Vás těšit zase v novém roce.....v tomto zbytku staráho roku budeme odpočívat a relaxovat, abychom v tom novém  roce byli k  Vaší dispozici. Budeme otvírat 16.01.2019. 

                                                                           S pozdravem J. Kysela

                                                                    08.06.2017

              Vážení návštěvníci a žáci,

 vzhledem k tomu, že letní období a období dovolených a prázdnin se rychle blíží i my nebudeme vyjímkou a budeme si vybírat letní           odpočinek. Tím nechci říci, že tu zavřeme dveře na petlici, ale omezíme činnost kanceláře na jeden pracovní den v týdnu a to v měsíci ČERVENCI a další kontakt bude možný po tel. dohovoru na zde uvedeném čísle a to 737 117 389 anebo 773 876 844. Věříme, že nás pochopíte a v případě potřeby nás budete kontaktovat na uvedených tel. číslech. I já Vám všem přeji příjemné prožití letního odpočinku na dovolených, hodně klidu a pohody, a s Vámi žáčci se budu setkávat na dohodnutých schůzkách. 

 

 

                                                                                      17.03.2016

                        Vážení návštěvníci a žáci,

chtěl bych Vám poděkovat za to, že nám i v Novém roce 2017 zachováváte svou přízeň a přicházíte k nám do autoškoly.  Je to příjemný pocit, zvláště když rodiče, naši bývalí žáci , přivedou nebo pošlou své děti k nám, aby si u nás udělali výcvik. Tak si myslím, že to děláme trošku dobře, když nám takto projevujete svou důvěru a já Vám za ní děkuji. Budeme se snažit, abychom zachovali náš vysoký standart a nezklamali Vaši důvěru. Za celý náš malý kolektiv J. Kysela


 

1.9.2015

Dnes paní Helena Krajíčková, zakladatelka a provozovatelka Autoškoly Top ( 1.10.1993 - 1.9.2015 ),

předala Autoškolu Top,

do rukou dlouholetého přítele a kolegy pana Josefa Kysely a je skálopevně přesvědčena,

že je Autoškola Top, její současní i budoucí žáci  v dobrých rukou.

Paní Helena Krajíčková se stává mentorem, chcete-li konzultantem Autoškoly Top,

proto máte-li jakékoli dotazy, komplikace nebo potíže týkající se oblasti autoškolství, bez obav se obraťte

na telefonní číslo 737 117 389.


 

Velice vás prosím.... Než si vyberete svou autoškolu, nevěřte heslům " levně - rychle - kvalitně ".
Velice doporučuji, než nastoupíte do autoškoly, snažte se promluvit se svým okolím a přáteli, snažte se získat reference na tu autoškolu z vašeho výběru ! Snad vám pomůže krátké poučení, jak by výcvik neměl vypadat...

 

Nemorální přístup některých autoškol :

 

- žák se učí teorii doma sám a není zván na konzultační hodiny !

- žák je sice pozván na konzultační hodinu, ale píše ve skupině žáků testy a pak si je sám opraví !

- žák píše test za volantem cvičného vozidla ( jízdní hodina je pak kratší ) !

- žákova vyučovací jízdní hodina má trvat 45 minut - podotýkám pro jednoho žáka !

- jsou známy praktiky, učitel vezme do cvičného vozidla dva až tři žáky, objede s nimi kolečko kolem budovy a počítá tři vyučovací hodiny !

- žák vyjíždí od budovy autoškoly, po deseti minutách někde zastaví, učitel si "na minutku" odběhne něco zařídit, je z toho 20 minut a již se vrací k autoškole !

- žák prodělává s učitelem sice všechny předepsané vyučovací hodiny, dokonce je dodrženo 45 min. délka trvání, ALE učitel vodí žáka záměrně po rovinkách, bez kolon, co nejméně křižovatek, nejlépe mimo obec po rychlostních komunikacích...např. Praha - Beroun ))) a je z toho poctivá dvouhodina ! Co z toho vyplývá ??? Vypadá-li celý výcvik takto, co se ubohý žák naučí ? Učitel velice ušetří na pohonných hmotách !

- poslední hrůza - nedodržení předepsaného minimálního počtu jízdních vyučovacích hodin ! Např. pro skupinu B - osobní automobil , MUSÍTE prodělat BEZ ROZDÍLU VĚKU 28 vyučovacích hodin ! Ať jste studující nebo před důchodem !

TOPlist
aktualizováno: 29.12.2018 16:05:51
Navštivte naše historická fota !
Poskytli jsme vám dostatek informací ?
Violina Radeva
Jsem moc šťastna že jsem se učila u pana Kysela z autoškoly TOP. Všem doporučuji!!! Profesionální přístup a přátelská atmosféra,vše bylo skvěle vysvětleno. Výsledek říka sam za sebe-mám řidičák :)
Petr
Top autoškolu mohu jen doporučit, všem kdo se chce naučit spravně řídit. Pan Kysela je skvělej učitel a velkej pohodař. moc děkuju za skvělej a lidskej přistup. Všem mohu jen doporučit.
chinazu kelechi muno
Hello l saw your contact on benefity.cz. I am interested in learning to driving. I do speak or understand very good Czech. I prefer learning in English, How much for everything and when can l start. Thank you
Tereza Ch.
Moc vám děkuji za trpělivost a držení palců, byla jsem s vámi moc spokojená a děkuji panu frankovi za praxi jízdou v autě.. Teď když jezdím ráda vzpomínám na vás a s láskou vám přeji vše to nejlepší
Milan
Moc děkuji, konečně názorně ukázáno jak se odbočuje doleva v jednosměrné ulici. Tady to snad už nikdo ani neví a pak se tvoří kolony. Obrázky jsem si vytiskl a protože denně jezdím v jednosměrce tak to asi budu rozdávat, téměř nikdo se neřadí správně a pak jen čučí, když si najede vlevo. Moc díky.
Lucie
Tuto autoškolu jsem si vybrala na základě kladných referencí a udělala jsem správně. Pan Kysela naučí řídit snad každého. Kladně hodnotím konzultace, které mi moc pomohly a zvládla jsem tak napsat test za plný počet bodů. Pravidla provozu mi p. Kysela vždy logicky vysvětlil a to mi pomohlo posunout se dál a překonat strach z řízení.
Děkuji moc za úspěšné absolvování kurzu a Vaši trpělivost.
Paulína
Autoškola Top, byla opravdu ta nejlepší volba. Vše v klidu a v pohodě. Pečlivá příprava na teorii, kterou mě učil trpělivý pan Kysela. Připravil mě na testy perfektně! A jízdy bez strachu a stresu s vždy klidným panem Fraňkem. Všechno mi trpělivě vysvětlil, ukázal všechny situace. Na autoškolu díky Vám budu vzpomínat s úsměvem. V dnešní době jedni z mála poctivých lidí, kteří dělají svou práci s láskou!
Přeji hodně štěstí a děkuji!
anonym
Andrea
Pan učitel Josef Kysela je trpělivý, ochotný a vše příjemně a ochotně vysvětlí. Jak jízdy tak i testy vše v klidu a v pohodě. Co koliv nevíš hned se zeptáš a hned víš odpověď všechno nejlepším pořádku a doporučuji autoškolu top a pana Kyselu... 😀😀😀
Petr S.
Tahle autoškola je fakt suprová,pan Kysela opravdu skvělý chlap pomohl ze vším,vysvětlil,ukázal, opravdu mě připravil bezvadně na testy a nesmím zapomenout na pana instuktora Franka který byl opravdu bezvadný, tak hodneho a trpěliveho člověka už jsem dlouho nevyděl naučil mě vše co se týče řízení bylo to super, fakt jsem si to užil.Co dodat, opravdu skvělí kolektiv a tuhle autoškolu mužu jen doporučit.
Andrea
Pan učitel Josef Kysela je trpělivý, ochotný a vše příjemně a ochotně vysvětlí. Jak jízdy tak i testy vše v klidu a v pohodě. Co koliv nevíš hned se zeptáš a hned víš odpověď všechno nejlepším pořádku a doporučuji autoškolu top a pana Kyselu... 😀😀😀
Jirka
Pan instruktor Kysela je velice trpělivý, vše vysvětlí a jízdy jsou s Ním vpohodě. Vřele doporučuji. P.S. Děkuji za skvělý kurz :-)
Lukáš
Pravdou je, že se mi do autoškoly moc nechtělo, nicméně celý výcvik proběhl dobře a já si tedy nemám na co stěžovat. Pan Kysela, jenž mi byl lektorem, se mnou měl víc než dost trpělivosti, po celou dobu si uchovával jistou dávku lehkého humoru, snažil se pomoct nebo poradit, když bylo potřeba, nestresoval a rozhodně na mě nikterak nenadával ani v situacích, kdy by jinému už jistě "ruply nervy". Dobré byly také průběžné písemné testy, které mě nutily se postupně učit. Můžu doporučit!
Eva
Děkuji za skvělou a praktickou online výuku!
Sára
Skvělá autoškola. Všem vřele doporučuji.Profesionální a přátelský přístup a vše bylo skvěle vysvětleno :)
anonym
V situacii 3 4 nemoze ist vodic nikam lebo vsade su jednosmerky
Jana
Děkuji za názorné vysvětlení!
Martin
Výborná autoškola, kterou dělají především skvělí lidé! Před první jízdou jsem měl strach, který ale díky přístupu pana instruktora opadl a vše jsem až do zkoušek zvládl bez stresu a na jízdy se těšil. Děkuji, děkuji a budu doporučovat dál
Karel
Dobrý den,se zájmem jsem si prošel lekce křižovatek; moc děkuji. Reaguji na Vaši pobídku, ohledně situace, která není v žádné lekci naznačena: Přijíždím po Čechově mostě a chci odbočit na Dvořákovo nábřeží. Křižovatka je řízena semaforem. Dvořákovo nábřeží od této křižovatky je silnicí se dvěma pruhy ve stejném směru. Z Pařížské ulice hodlá vozidlo rovněž odbočit na Dvořákovo nábřeží; samozřejmě odbočí do levého pruhu Dvořákova nábřeží (1. otázka - byl jeho úkon správný?). Já předpokládám tento
Jana
Skvělá autoškola, doporučuji! výborný přístup
Marcela
Moc pozdravů všem do autoškoly. Jsem vaše absolventka, před deseti lety. Moc ráda a často na vás dodnes po deseti letech vzpomínám, zvlášť na skvělou, nezapomenutelnou, profi instruktorku Alenu! Alenko, opravdu díky,často vzpomínám a doporučuji Vás dalším. Teď po deseti letech si obnovuji znalosti, tak si vždy na dobrou noc udělám testy. Díky všem a jedině autoškola Top!!!!!
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo

Jak jste objevil / objevila naší autoškolu ?

zobrazit výsledky
Do začátku prázdnin nám zbývá :
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8
-
TRANSLATE TO :