DOPORUČUJEME ZAJÍMAVÉ STRÁNKY A SOLIDNÍ FIRMY


VELICE DOPORUČUJEME ! Kvalitní firma, která co řekne, to splní !!!

Opravy, úpravy, rekonstrukce...i drobné zakázky jsou dobrá práce !

 Přesto, že tato firma vykupuje ojetá auta, její majitel - náš bývalý žák,

pan Matyáš Míčko vám rád nabídne vozidlo, které bude ideální pro začátečníka na tzv. obouchání....a za rozumnou cenu.TUŠÍTE CO MŮŽE ZPŮSOBIT NEDOSTATEK URČITÉHO VITAMÍNU ?!

AKČNÍ LETENKY - lépe hledat půl roku před cestou

TRADIČNÍ ŠKOLA REIKI V ČECHÁCH - VEDE OVĚŘENÝ A KVALITNÍ MISTR REIKI

EKOLOGICKÉ ČISTÍCÍ, DESINFEKČNÍ, ODMAŠŤUJÍCÍ A DALŠÍ ÚKLIDOVÉ PROSTŘEDKY ( velmi účinné a EKO )

STRÁNKA TÉMĚŘ VŠECH INFORMACÍ A SLUŽEB

PETRKLÍČ - kompletní léčivé preparáty legendárního Jiřího Janči !

ZAHRADNICTVÍ JIKL - prodej léčivých bylin

KIRAEL - CO JE FOTONOVÁ ENERGIE ?

AKTUÁLNÍ SEISMICKÁ ČINNOST VE SVĚTĚ

VÝTVARNÉ POTŘEBY  ( vytvořte si vlastní dekorace )

PLASTOVÁ I  DŘEVĚNÁ OKNA DECPLAST ( ověřeno, nerosí se a šetří teplo )

ZMĚNY KLIMATU - KATASTROFY - ROK 2012

CLOUDBUSTERY

AMULETY FENG-SHUI ( použití )

PROSTŘEDKY FENG-SHUI ( prodej )

ORGONITY ( odrušení elektromagnetického smogu )

LUNÁRNÍ KALENDÁŘ ONLINE ( tělesné orgány ovládá fáze měsíce a každý den je některý oslabený,

ověřte si, kdy je nutné šetřit srdce, kdy by se neměla jíst tučná jídla, kdy by se nemělo jít na operaci... )

LITOTERAPIE - LÉČENÍ ENERGIÍ KAMENŮ ( přehled kamenů a čaker )

"ÉČKA" VE STRAVĚ ( jednoduchý přehled )

GEMMOTERAPIE ( léčba pupeny )

STAV PÁTEŘE OVLIVŇUJE NAŠE ZDRAVÍ ( jeďte myší po jednotlivých obratlech a vlevo sledujte ...skvělé ! )

ATLAS HUB ONLINE ( najeďte myší na název, obrázek ihned )

Zdarma programy pro obrázky, grafiku a webMÁTE ZÁJEM SI S NÁMI VYMĚNIT BANNER ?

ZDE JE NÁŠ KE STAŽENÍ...

 

TOPlist
aktualizováno: 29.04.2017 23:04:08
Navštivte naše historická fota !
Poskytli jsme vám dostatek informací ?
Karel
Dobrý den,se zájmem jsem si prošel lekce křižovatek; moc děkuji. Reaguji na Vaši pobídku, ohledně situace, která není v žádné lekci naznačena: Přijíždím po Čechově mostě a chci odbočit na Dvořákovo nábřeží. Křižovatka je řízena semaforem. Dvořákovo nábřeží od této křižovatky je silnicí se dvěma pruhy ve stejném směru. Z Pařížské ulice hodlá vozidlo rovněž odbočit na Dvořákovo nábřeží; samozřejmě odbočí do levého pruhu Dvořákova nábřeží (1. otázka - byl jeho úkon správný?). Já předpokládám tento
Jana
Skvělá autoškola, doporučuji! výborný přístup
Marcela
Moc pozdravů všem do autoškoly. Jsem vaše absolventka, před deseti lety. Moc ráda a často na vás dodnes po deseti letech vzpomínám, zvlášť na skvělou, nezapomenutelnou, profi instruktorku Alenu! Alenko, opravdu díky,často vzpomínám a doporučuji Vás dalším. Teď po deseti letech si obnovuji znalosti, tak si vždy na dobrou noc udělám testy. Díky všem a jedině autoškola Top!!!!!
:)
Skvele vysvetlene!dekuji!
Míša
Děkuji za velmi srozumitelné vysvětlení křižovatek. Hodně mi pomohly. Teď, když jedu, tak už ne s tlukoucím srdcem, ale vím, kdy můžu jet a kdy mám zastavit :-) Díky.
ZACATECNIK
nepochopil jsem to ani za boha,nechapu vubec prednosti v jizde když je tam vice jak 2 vozidla.... stranka sice dobra,ale me vubec nepomohla.
Lída
Skvěle vysvětlené, moc děkuji!
Katka
Konečně perfektně vysvětleno, děkuji.
anonym
Perfektní vysvětlení odbočení! Jasné, stručné, přehledné, neoddiskutovatelné!
eva
Do autoškoly Top jse se rozhodla přejít po tom, co jsem nezvládla jízdy na potřetí. Tuto autoškolu mi doporučila kamarádka, která se absolvovala výcvik a závěrečné zkoušky. A nelituji toho. Za těch pár hodin jsem odstranila nedostatky, samozřejmě mi to bylo znovu vše vysvětleno a pak to dopadlo dobře. Děkuji moc.....
Eliška
Do Autoškoly Top jsem přešla z jiné autoškoly a velice lituji, že jsem celý výcvik neabsolvovala zde. Oceňuji pana Kyselu za profesionální přístup. Ale hlavně chci ocenit pana Františka Fraňka, se kterým jsem mohla absolvovat další výcvik a přípravu k opravné zkoušce z jízdy. Za 10 hodin s ním na místě spolujezdce jsem se naučila více, než za 28 hodin předtím. Po všech zkušenostech, které mi předal se opravdu nebojím sama sednou za volant. Moc Vám děkuji
Autoškola Top
Všem, všem moc děkuji za slova uznání za naši práci a přeji mnoho klidných a pohodových kilometrů za volantem Vašeho vozu. Díky moc.
Veronika Drgoňová
Do AUTOŠKOLY TOP jsem se přihlásila na doporučení spousty úspěšných řidičů, kteří autoškolou prošli. Neudělala jsem chybu! Výuka netrvala moc dlouho a já se naučila vše, co potřebuji na spolehlivou jízdu. Moc děkuju. :)
Márty
mám pocit že vedle pana Fraňka bych se naučil v klidu řídit i tank.výborný přístup a kvalitní příprava jak na teoretickou tak i na praktickou zkoušku.
Eliška
Do autoškoly Top jsem se dostala na doporučení kolegyně z práce a můžu ji všem jen doporučit. Pan Kysela je trpělivý, klidný a umí skvěle vše vysvětlit. Opakování je matka moudrosti a tím se pan Kysela řídí. Za mě rozhodně 5 hvězdiček:)
Říha
Všem vřele doporučuji výborný přístup a hlavně velmi přátelský kolektiv . velký dík patří panu instruktorovi Fraňkovi který mě bezvadně připravil na závěrečné zkoušky.
Autoškola Top
Moc moc děkujeme za vaše vřelé díky ! Moc nás to těší !!!!
Sylva
Skvěle vysvětlené křižovatky! Konečně jsem je pochopila!
Zdeněk
Jsem rád, že jsem dal na doporučení a zvolil jsem Autoškolu TOP. Věděl jsem přesně, do čeho jdu a pokud váháte, tak běžte sem. Vřelý přístup jak lektorek na teorii tak především instruktora pana J. Kysely. Velkou výhodou byla možnost si vše naplánovat a dohodnout podle vlastních možností a času. Kdybych měl hledat nějaká zlepšení, nenajdu, snad jediné ale ne tolik zásadní. Vytvořit video lekce jízd. Můj vzkaz budoucím žákům je jednoduchý, bezesporu doporučuju Autoškolu TOP.
Denisa Kříženecká
Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za obětavý a vřelý přístup panu Kyselovi, paní Krajíčkové i paní Seichertové. Byla jsem jimi skvěle připravená jak k písemným zkouškám, tak i k jízdám. Tuto autoškolu může jen doporučit.
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo

Jak jste objevil / objevila naší autoškolu ?

zobrazit výsledky
Do začátku prázdnin nám zbývá :
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8
-
TRANSLATE TO :