NAVŠTIVTE LASKAVĚ NÁŠ POMYSLNÝ VIRTUÁLNÍ E-SHOP,
KDE NALEZNETE JAK PODROBNÝ POPIS KAŽDÉHO ŠKOLENÍ,
TAK I CENY ZA JEDNOTLIVÉ SLUŽBY !
 
 

POZOR ! Magistrát hl. m. Prahy - REGISTR ŘIDIČŮ A REGISTR VOZIDEL,

od pondělí 15. září 2014 v nových prostorách,

v Business Centre Vyšehrad ( BCV ), Na Pankráci 1685/17, 19, Praha 4

 

 

PRO OSOBY PEČLIVÉ, KTERÉ RÁDY ČTOU :

 • 1.Zdokonalování odborné způsobilosti řidičů zahrnuje VSTUPNÍ ŠKOLENÍ ( řidič, který nevlastní "Profesko" ) - řidič si musí udělat 40 dní volna a následná PRAVIDELNÁ ŠKOLENÍ ( řidič vlastnící "Profesko" ).

  2.Tohoto školení ( vstupní nebo pravidelné ) je POVINEN se účastnit řidič, který

  • je občanem členského státu Evropské unie a má na území České republiky trvalý pobyt,
  • je občanem členského státu Evropské unie a má na území České republiky přechodný pobyt , který trvá alespoň 185 dní v kalendářním roce, nebo
  • je občanem jiného než členského státu Evropské unie a vykonává závislou práci pro zaměstnavatele usazeného na území České republiky nebo podniká na uzemí České republiky, pokud řídí motorové vozidlo, k jehož řízení opravňuje řidičské oprávnění skupiny C, C+E, D a D+E, nebo podskupiny C1, C1+E, D1 a D1+E nebo řidičské oprávnění uznávané jako rovnocenné. Takže již vozidlo od max.přípustné hmotnosti 3500 kg !!!!!

  3.Školení se NEMUSÍ účastnit řidiči

  • vozidel, jejichž nejvyšší povolená rychlost nepřesahuje 45 km/h

  • vozidel používaných ozbrojenými silami České republiky, Policií České republiky, Celní správou České republiky a zpravodajskými službami ČR
  • vozidel Hasičského a záchranného sboru ČR a jednotek dobrovolných hasičů
  • vozidel zdravotnické záchranné služby a Správy státních hmotných rezerv
  • vozidel civilní obrany a báňské záchranné služby
  • vozidel ve zkušebním provozu
  • vozidel autoškoly a školících středisek řidičů
  • vozidel používaných při přepravě věcí, které řidič využije při výkonu své závislé práce nebo podnikání, pokud řízení není hlavním předmětem výkonu závislé práce nebo podnikání řidiče
  • vozidel používaných pro vlastní potřeby
  • zemědělské a lesnické traktory - Pozor ne tahače.
  • školení se již nemusí podrobovat řidiči TAXI

  VSTUPNÍ ŠKOLENÍ - řidič, který nemá dosud Profesní osvědčení

  provádí se formou výuky a výcviku a je zakončeno zkouškou z profesní způsobilosti řidičů - výuku a výcvik provádí školící středisko řidičů . Přezkoušení provádí zkušební komisař obecního úřadu obce s rozšířenou působností podle místa podnikání nebo sídla provozovatele školícího střediska u něhož ukončil výuku a výcvik.

  Počty hodin - POVINNÁ ÚČAST - základní rozsah 140 hodin pro všechny skupiny

  - rozšířený rozsah 280 hodin - mohou se podrobit řidiči sk.C,CE, D, DE

  POZOR, pokud se podrobí řidič vstupnímu školení v rozsahu jen 140 hodin může řidit motorové vozidlo sk C a CE až od 21 let a sk.D a DE až od 23 let. Pokud se podrobí vstupnímu školení v rozšířeném rozsahu 280 hodin může řídit motorové vozidlo sk.C a CE již od 18 let a sk.D a DE od 21 let.

  Obsahem vstupního školení je i výcvik v praktickém řízení vozidla a to takto - základní rozsah 10 hodin a rozšířený rozsah 20 hodin. Z toho musí každý řidič řídit vozidlo 4 hodiny ve zkráceném rozsahu školení a 8 hodin v rozšířeném rozsahu školení na zvláštním pozemku mimo veřejně přístupnou pozemní komunikaci, se zaměřením na chování řidiče při ovládání vozidla za různého stavu vozovky, různých povětrnostních podmínek a v denní nebo noční době !!! Tato část výcviku ( 4 a 8 hod) lze nahradit výcvikem na výkonném trenažéru.

  Maximální počet účastníků školení je 30 řidičů.

  ZKOUŠKA - provádí se formou testu , který je složen z 25 otázek s možností získání 50 bodů. Otázky mají 3 odpovědi, z nichž mohou být všechny správně. K hodnocení PROSPĚL je potřeba získat nejméně 44 bodů.

  PRAVIDELNÉ ŠKOLENÍ - 1 x ročně v rozsahu 7 hodin - počet účastníků max. 30.

  ZKOUŠKA PROFESNÍ ZPŮSOBILOSTI ( ZPZ )

  řidič podá písemnou žádost u obecního úřadu obce s rozšířenou působností příslušného podle místa podnikání, nebo sídla provozovatele školícího střediska , u něhož ukončil výuku a výcvik v rámci zdokonalování odborné způsobilosti řidičů

  musí doložit :

  • absolvování výuky a výcviku
  • zaplacení správního poplatku
  • splňuje podmínky (totožné s body, který řidič se musí podrobit školení)

  Termín, místo a čas zkoušky sdělí obecní úřad žadateli písemně. Zkouška se musí konat nejpozději do 30 dnů po doručení žádosti, nejdříve však pátý pracovní den ode dne sdělení termínu zkoušek.

  Pokud řidič při zkoušce neuspěje může zkoušku opakovat max. - 3x.

  Opakovaná zkouška může být provedena nejdříve za 5 pracovních dní od konání zkoušky první. Neuspěje- li při druhé opakované zkoušce , musí se podrobit opakované výuce z předmětu , ve kterém neúprospěl. Neuspěje - li řidič ani při zkoušce třetí , je povinen zúčastnit se vstupního školení v plném rozsahu. Opakované zkoušky se musí složit nejpozději do 1 roku ode dne konání první zkoušky, jinak se musí podrobit vstupnímu školení v plném rozsahu.

  Z toho vyplývá jediné - pokud někdo uvažuje o tom, že si udělá řidičák a někdy bude jezdit nákladním automobilem, měl by to udělat v době do 10.9.2009. Získá totiž zdarma profesní osvědčení v ceně 35 - 50 000 Kč a na které by musel mít 40 dní volna.

  TESTOVÉ OTÁZKY K PROCVIČENÍ PŘED PŘEZKOUŠENÍM NALEZNETE POD ZKRATKOU " PROCVIČIT ZPZ" A OSTRÉ TESTY PRO "PROFESNÍ OSVĚDČENÍ " na http://etesty.mdcr.cz/

 

 

aktualizováno: 30.11.2023 11:41:42
Navštivte naše historická fota !
Poskytli jsme vám dostatek informací ?
anonym
Lekce 4 Signal 6 me špatně. Pokud svítí zelená šipka opuštění křižovatky tak nemůže mít v protisměru auto c 2 zelenou (nesvítí červená) a dále pokud mám jen zelenou dávám přednost tramvají! Jedoucí rovně. Takže v tomto obrázku musí mít tramvaj kuličky stůj
Kateřina Kůrková
Pan Kysela je opravdu skvělý učitel, tím ho zdravím a za všechno moc děkuji.
Dana Žákovská
Dobrý den
Prosím vás mohu si udělat řidičák na Slovensku? Vybodovala jsem se a protože jsem jezdila kamionem jsem tim pádem bez práce. Děkuji za odpověď
Lucie Hořejší
Dobrý den, prosím o informaci ke kondičním jizdám.Zda je možné u Vás absolvovat v dohledné době a na vozidle (automat)?Diky.S pozdravem L.H
Tomáš Le
Autoškola TOP je opravdu TOP.
Chtěl bych poděkovat panu Kyselovi za jeho upřímnost, pohodu a super domluvu.
Výuka byla super, jízdy také super. E-learningová výuka mi vyhovovala.
Pan Kysela vás vždy naladí do super pohody. Když zmatkujete, dostane vás zpět do klidu.
U zkoušek vás podporuje od začátku až dokonce.

Vzhledem k tomu, že jsem byl spokojen, doporučil jsem svou přítelkyni, která je také spokojená.


Ať se daří pane Kyselo.

Děkuji Vám.

TL
Monika
Uplne uzasne vysvetleno...diky tomuto uz nejsou krizovatky nocni murou...Jste skvely..diky
Petra Pešulová
Je to již téměř rok, co jsem dokončila kurz v autoškole TOP. Za všechno, co mě naučil a že toho nebylo málo, vděčím panu Kyselovi - moc Vám děkuji ještě jednou za trpělivost, se kterou jste mě zasvětil do umu řízení a ovládání auta a za spoustu užitečných a praktických rad, kterými jste mě obohatil. Velmi ráda DOPORUČUJI autoškolu TOP. Vstřícné, milé, ochotné, klidné a férové jednání všech mě ohromilo. Ještě jednou děkuji.
Petr
Petr,
Dobrý den, chci se zeptat na cenu na skupinu A. Nyní mám skupinu B,A1.dekuji
Dana Mrázová
Dnes jsem udělala poslední zkoušku a tím dokončila autoškolu . Velký dík patří mému instruktorovi panu Fraňkovi za bezmeznou trpělivost a péči kterou mi věnoval na každé jízdě a s kterou mě perfektně připravil na zkoušku. Nebýt jeho,nevím zda bzch to někdy zvladla. Taky děkuji panu Kyselovi za přípravu na testy. Je to opravdu TOP autoškola. Mohu jen vřele doporučit. Nikdy jsem neslyšela, že bz některý z nich zvýšil hlas, nebo mi nadal a to bych si to mockrát určitě zasloužila.Velký dík!!!
Kateřina
Chtěla bych této autoškole, zvláště panu Kyselovi, poděkovat za vstřícný přístup, rodinnou atmosféru, časovou flexibilitu a hlavně za trpělivost! Vřele doporučuji všem.
Eva Šafářová
Právě jsem dokončila kurz v autoškole TOP a mohu jen doporučit. Moc děkuji úžasnému učiteli panu Fr.Fraňkovi za přístup a ohromnou trpělivost a péči. Děkuji také panu Kyselovi za pohodovou výuku teorie a za rodinnou atmosféru, kterou v autoškole vytváří. Není co vytknout! Bylo to perfektní!
Violina Radeva
Jsem moc šťastna že jsem se učila u pana Kysela z autoškoly TOP. Všem doporučuji!!! Profesionální přístup a přátelská atmosféra,vše bylo skvěle vysvětleno. Výsledek říka sam za sebe-mám řidičák :)
Petr
Top autoškolu mohu jen doporučit, všem kdo se chce naučit spravně řídit. Pan Kysela je skvělej učitel a velkej pohodař. moc děkuju za skvělej a lidskej přistup. Všem mohu jen doporučit.
chinazu kelechi muno
Hello l saw your contact on benefity.cz. I am interested in learning to driving. I do speak or understand very good Czech. I prefer learning in English, How much for everything and when can l start. Thank you
Tereza Ch.
Moc vám děkuji za trpělivost a držení palců, byla jsem s vámi moc spokojená a děkuji panu frankovi za praxi jízdou v autě.. Teď když jezdím ráda vzpomínám na vás a s láskou vám přeji vše to nejlepší
Milan
Moc děkuji, konečně názorně ukázáno jak se odbočuje doleva v jednosměrné ulici. Tady to snad už nikdo ani neví a pak se tvoří kolony. Obrázky jsem si vytiskl a protože denně jezdím v jednosměrce tak to asi budu rozdávat, téměř nikdo se neřadí správně a pak jen čučí, když si najede vlevo. Moc díky.
Lucie
Tuto autoškolu jsem si vybrala na základě kladných referencí a udělala jsem správně. Pan Kysela naučí řídit snad každého. Kladně hodnotím konzultace, které mi moc pomohly a zvládla jsem tak napsat test za plný počet bodů. Pravidla provozu mi p. Kysela vždy logicky vysvětlil a to mi pomohlo posunout se dál a překonat strach z řízení.
Děkuji moc za úspěšné absolvování kurzu a Vaši trpělivost.
Paulína
Autoškola Top, byla opravdu ta nejlepší volba. Vše v klidu a v pohodě. Pečlivá příprava na teorii, kterou mě učil trpělivý pan Kysela. Připravil mě na testy perfektně! A jízdy bez strachu a stresu s vždy klidným panem Fraňkem. Všechno mi trpělivě vysvětlil, ukázal všechny situace. Na autoškolu díky Vám budu vzpomínat s úsměvem. V dnešní době jedni z mála poctivých lidí, kteří dělají svou práci s láskou!
Přeji hodně štěstí a děkuji!
anonym
Andrea
Pan učitel Josef Kysela je trpělivý, ochotný a vše příjemně a ochotně vysvětlí. Jak jízdy tak i testy vše v klidu a v pohodě. Co koliv nevíš hned se zeptáš a hned víš odpověď všechno nejlepším pořádku a doporučuji autoškolu top a pana Kyselu... 😀😀😀
Petr S.
Tahle autoškola je fakt suprová,pan Kysela opravdu skvělý chlap pomohl ze vším,vysvětlil,ukázal, opravdu mě připravil bezvadně na testy a nesmím zapomenout na pana instuktora Franka který byl opravdu bezvadný, tak hodneho a trpěliveho člověka už jsem dlouho nevyděl naučil mě vše co se týče řízení bylo to super, fakt jsem si to užil.Co dodat, opravdu skvělí kolektiv a tuhle autoškolu mužu jen doporučit.
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo

Jak jste objevil / objevila naší autoškolu ?

zobrazit výsledky
Do začátku prázdnin nám zbývá :
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8
-
TRANSLATE TO :