23.09.2023
• Jakub Stránský  |  23.09.2023 13:47:45  |  IP: 88.103.---.---
Autoškola TOP je prostě TOP. Nejlepší autoškola v Praze. klid, pohoda, legrace :-). Nic se neděje, když se něco nepovede napoprvé. Největší díky patří panu Kyselovi za velkou pomoc a podporu. Jsem trémista, ale pan Kysela mě pomohl z nejistoty. Velké díky panu Kyselovi také za cenné rady a doporučení, jak se chovat na silnici. Odnáším si na tuto autoškolu jen ty nejlepší vzpomínky.Jenom slova díků a chvály. Určitě vás budu všude doporučovat.

ať se vám daří.
Ještě jednou velké díky za všechno.

21.06.2023
• Jiří Pohnán  |  21.06.2023 09:25:32  |  IP: 46.135.---.---
Chtěl bych tímto srdečně poděkovat za skvělou praktickou výuku panu Františku Fraňkovi. Není třeba šetřit superlativy, je opravdu výborným učitelem s dobrým a klidným lidským přístupem. Velké díky také panu Kyselovi za parádní teoretickou přípravu a celkově za podporu… Ještě jednou oběma moc děkuji.🙏

26.05.2023
• Inna  |  26.05.2023 15:38:41  |  IP: 193.165.---.---
Moc děkuji pánovi Fraňkovi a pánovi Kyselovi oboje jsou úžasné instruktoři.Byla jsem spokojena s praktickým výcvikem,pan Fraňek má prostě lidsky a profesionální přístup, jsem mu moc vděčná za dnešní úspěšnou zkoušku.Taky jsem byla moc spokojena s teoretickým výcvikem s panem Kyselou,který vše vysvětlil, poradil byl vždy v klidu a řešil bez problému různé situaci.Jste opravdu Top.

03.10.2022
• Petr Pok.  |  03.10.2022 17:15:10  |  IP: 46.135.---.---
Rad bych timto velmi podekoval panu Kyselovi za to, ze me provedl jak teoretickym, tak i praktickym vycvikem autoskoly. Ocenuji zejmena jeho profesionalitu, trpelivost, klid, umeni psychicke podpory i jeho dovednosti a znalosti co se rizeni a provozu tyce. Komunikace s nim byla naprosto spickova a kazda hodina s nim stejne tak. Vyhovoval mi system vyuky teorie pomoci vyukovych webu i otazek, system konzultaci a systematicke pravidelne pripravy na zkousky z pravidel silniho provozu. Jsem moc rad, ze jsme vzdy i pres plny program na obou stranach nasli kompromis a ja diky tomu autoskolou uspesne prosel. Dekuji Vam a vam vsem, kdo vahate, mohu poradit - nevahejte, autoskola Top je opravdu Top

12.08.2022
• Simona M  |  12.08.2022 17:45:47  |  IP: 193.165.---.---
Rádi bychom poděkovali p. Kyselovi, který se syna nakonec ujal, ale celému teamu této autoškoly, že dnes syn udělal ŘP a obě zkoušky na 1. pokus. Moc děkuji já i syn a Váš přístup je prostě dokonalý . Ráda vás budu všude doporučovat. Ještě jednou moc děkuji Simona Malá

13.04.2022
• Lukáš H.  |  13.04.2022 17:40:03  |  IP: 131.117.---.---
Autoškola Top je prostě Top!
Celá výuka je profesionální, instruktoři vše vysvětlí, podporují Vás, komunikace je výborná, atmosféra v autoškole i v autě přátelská. Autoškolu rozhodně doporučuji.
Výcvik jsem absolvoval u pana Fraňka, kterému bych rád poděkoval za jeho klidný, trpělivý, profesionální přístup. Pan Franěk má dlouholetou praxi, přesně ví, co je potřeba natrénovat. Nedokážu si představit lepšího učitele.
Moc děkuji

26.03.2022
• Vojta  |  26.03.2022 23:58:58  |  IP: 93.153.---.---
Velice rád bych poděkoval této autoškole za perfektní řidičský výcvik. Zejména pak panu Fraňkovi, za jeho skvělý a přátelský přístup. Autoškolu mohu jen doporučit.

18.09.2021
• Denisa K.  |  18.09.2021 13:06:45  |  IP: 37.188.---.---
Vřele doporučuji, konkrétně pan Kysela je skvělý instruktor, na tuhle práci je jako dělaný. Při každé hodině se mi celou dobu 100% věnoval, nikdy nebyl nepříjemný a vždy velice ochotný. Jeho lidský a pozitivní přístup uklidnil i stresaře jako jsem já. I přes mojí časovou vytíženost jsme se na jízdách vždy domluvili. Při zkouškách mi byl zároveň výbornou psychickou podporou.
Nemohla jsem být víc spokojená. Moc děkuji a ať se vám daří

31.12.2020
• Tadeáš Adamec  |  31.12.2020 11:54:54  |  IP: 193.86.---.---
V minulosti jsem dělal řidičák u pana Fraňka. Byl jsem nadmíru spokojen s jeho profesionálním a lidským přístupem. Zkoušku jsem po jeho výcviku úspěšně složil a do dnes využívám jeho cenných rad. Autoškolu pana Kysely mohu tak jen doporučit.

07.09.2020
• Kateřina Koudelová  |  07.09.2020 20:46:26  |  IP: 78.80.---.---
Pro AUTOŠKOLU TOP mám jen slova chvály.
Přihlásila jsem se do ní na doporučení od mých přátel a toto doporučení teď mohu sama předávat dál.

V autoškole jsme se setkala pouze se vstřícným přístupem. Vše, co bylo potřeba k úspěšnému získání řidičského průkazu, mi tato autoškola zajistila a to za velmi rozumnou cenu. Za tento celkový skvělý přístup bych tímto panu Kyselovi ještě jednou ráda poděkovala.

Největší poděkování musím ale věnovat svému skvělému instruktorovi, panu Fraňkovi. Po celou dobu s naprostým přehledem dokázal ohlídat veškeré okolní dění, a při každém mém chybném kroku včas zakročil. I když bych si to možná někdy zasloužila, nikdy nezvýšil hlas. Vždy se mnou jednal klidně a vlídně, za což jsem byla opravdu vděčná, a tak mi za těch pár hodin jízd doslova přirostl k srdci.
Díky němu jsem dnes úspěšně složila zkoušku z jízd, z čehož jsem měla upřímnou radost, ale zároveň mi bylo i trochu líto, že tím mé jízdy v jeho milé společnosti končí.
Věřím, že každý učitel, který nám předává své znalosti a zkušenosti si zaslouží určitou úctu a respekt, a pan Franěk si zaslouží respekt i jako člověk, a tak věřím, že se nenajde žák, kterému by nevyhovoval. :)
Tímto Vám ještě jednou děkuji za Vaše skvělé vedení i cennou radu do života "mysli a děkuj," kterou si budu vždy pamatovat. Jedna z věcí, za kterou jsem byla v těchto dnech opravdu vděčná bylo i to, že jsem jako instruktora dostala zrovna Vás. :)
Mějte se krásně a ať se Vám, panu Kyselovi i celé autoškole jen daří! :)

Káťa :)Nový vzkaz
nick  
text
 
 
530-8dva  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
aktualizováno: 30.11.2023 11:41:42
Navštivte naše historická fota !
Poskytli jsme vám dostatek informací ?
anonym
Lekce 4 Signal 6 me špatně. Pokud svítí zelená šipka opuštění křižovatky tak nemůže mít v protisměru auto c 2 zelenou (nesvítí červená) a dále pokud mám jen zelenou dávám přednost tramvají! Jedoucí rovně. Takže v tomto obrázku musí mít tramvaj kuličky stůj
Kateřina Kůrková
Pan Kysela je opravdu skvělý učitel, tím ho zdravím a za všechno moc děkuji.
Dana Žákovská
Dobrý den
Prosím vás mohu si udělat řidičák na Slovensku? Vybodovala jsem se a protože jsem jezdila kamionem jsem tim pádem bez práce. Děkuji za odpověď
Lucie Hořejší
Dobrý den, prosím o informaci ke kondičním jizdám.Zda je možné u Vás absolvovat v dohledné době a na vozidle (automat)?Diky.S pozdravem L.H
Tomáš Le
Autoškola TOP je opravdu TOP.
Chtěl bych poděkovat panu Kyselovi za jeho upřímnost, pohodu a super domluvu.
Výuka byla super, jízdy také super. E-learningová výuka mi vyhovovala.
Pan Kysela vás vždy naladí do super pohody. Když zmatkujete, dostane vás zpět do klidu.
U zkoušek vás podporuje od začátku až dokonce.

Vzhledem k tomu, že jsem byl spokojen, doporučil jsem svou přítelkyni, která je také spokojená.


Ať se daří pane Kyselo.

Děkuji Vám.

TL
Monika
Uplne uzasne vysvetleno...diky tomuto uz nejsou krizovatky nocni murou...Jste skvely..diky
Petra Pešulová
Je to již téměř rok, co jsem dokončila kurz v autoškole TOP. Za všechno, co mě naučil a že toho nebylo málo, vděčím panu Kyselovi - moc Vám děkuji ještě jednou za trpělivost, se kterou jste mě zasvětil do umu řízení a ovládání auta a za spoustu užitečných a praktických rad, kterými jste mě obohatil. Velmi ráda DOPORUČUJI autoškolu TOP. Vstřícné, milé, ochotné, klidné a férové jednání všech mě ohromilo. Ještě jednou děkuji.
Petr
Petr,
Dobrý den, chci se zeptat na cenu na skupinu A. Nyní mám skupinu B,A1.dekuji
Dana Mrázová
Dnes jsem udělala poslední zkoušku a tím dokončila autoškolu . Velký dík patří mému instruktorovi panu Fraňkovi za bezmeznou trpělivost a péči kterou mi věnoval na každé jízdě a s kterou mě perfektně připravil na zkoušku. Nebýt jeho,nevím zda bzch to někdy zvladla. Taky děkuji panu Kyselovi za přípravu na testy. Je to opravdu TOP autoškola. Mohu jen vřele doporučit. Nikdy jsem neslyšela, že bz některý z nich zvýšil hlas, nebo mi nadal a to bych si to mockrát určitě zasloužila.Velký dík!!!
Kateřina
Chtěla bych této autoškole, zvláště panu Kyselovi, poděkovat za vstřícný přístup, rodinnou atmosféru, časovou flexibilitu a hlavně za trpělivost! Vřele doporučuji všem.
Eva Šafářová
Právě jsem dokončila kurz v autoškole TOP a mohu jen doporučit. Moc děkuji úžasnému učiteli panu Fr.Fraňkovi za přístup a ohromnou trpělivost a péči. Děkuji také panu Kyselovi za pohodovou výuku teorie a za rodinnou atmosféru, kterou v autoškole vytváří. Není co vytknout! Bylo to perfektní!
Violina Radeva
Jsem moc šťastna že jsem se učila u pana Kysela z autoškoly TOP. Všem doporučuji!!! Profesionální přístup a přátelská atmosféra,vše bylo skvěle vysvětleno. Výsledek říka sam za sebe-mám řidičák :)
Petr
Top autoškolu mohu jen doporučit, všem kdo se chce naučit spravně řídit. Pan Kysela je skvělej učitel a velkej pohodař. moc děkuju za skvělej a lidskej přistup. Všem mohu jen doporučit.
chinazu kelechi muno
Hello l saw your contact on benefity.cz. I am interested in learning to driving. I do speak or understand very good Czech. I prefer learning in English, How much for everything and when can l start. Thank you
Tereza Ch.
Moc vám děkuji za trpělivost a držení palců, byla jsem s vámi moc spokojená a děkuji panu frankovi za praxi jízdou v autě.. Teď když jezdím ráda vzpomínám na vás a s láskou vám přeji vše to nejlepší
Milan
Moc děkuji, konečně názorně ukázáno jak se odbočuje doleva v jednosměrné ulici. Tady to snad už nikdo ani neví a pak se tvoří kolony. Obrázky jsem si vytiskl a protože denně jezdím v jednosměrce tak to asi budu rozdávat, téměř nikdo se neřadí správně a pak jen čučí, když si najede vlevo. Moc díky.
Lucie
Tuto autoškolu jsem si vybrala na základě kladných referencí a udělala jsem správně. Pan Kysela naučí řídit snad každého. Kladně hodnotím konzultace, které mi moc pomohly a zvládla jsem tak napsat test za plný počet bodů. Pravidla provozu mi p. Kysela vždy logicky vysvětlil a to mi pomohlo posunout se dál a překonat strach z řízení.
Děkuji moc za úspěšné absolvování kurzu a Vaši trpělivost.
Paulína
Autoškola Top, byla opravdu ta nejlepší volba. Vše v klidu a v pohodě. Pečlivá příprava na teorii, kterou mě učil trpělivý pan Kysela. Připravil mě na testy perfektně! A jízdy bez strachu a stresu s vždy klidným panem Fraňkem. Všechno mi trpělivě vysvětlil, ukázal všechny situace. Na autoškolu díky Vám budu vzpomínat s úsměvem. V dnešní době jedni z mála poctivých lidí, kteří dělají svou práci s láskou!
Přeji hodně štěstí a děkuji!
anonym
Andrea
Pan učitel Josef Kysela je trpělivý, ochotný a vše příjemně a ochotně vysvětlí. Jak jízdy tak i testy vše v klidu a v pohodě. Co koliv nevíš hned se zeptáš a hned víš odpověď všechno nejlepším pořádku a doporučuji autoškolu top a pana Kyselu... 😀😀😀
Petr S.
Tahle autoškola je fakt suprová,pan Kysela opravdu skvělý chlap pomohl ze vším,vysvětlil,ukázal, opravdu mě připravil bezvadně na testy a nesmím zapomenout na pana instuktora Franka který byl opravdu bezvadný, tak hodneho a trpěliveho člověka už jsem dlouho nevyděl naučil mě vše co se týče řízení bylo to super, fakt jsem si to užil.Co dodat, opravdu skvělí kolektiv a tuhle autoškolu mužu jen doporučit.
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo

Jak jste objevil / objevila naší autoškolu ?

zobrazit výsledky
Do začátku prázdnin nám zbývá :
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8
-
TRANSLATE TO :