18.09.2021
• Denisa K.  |  18.09.2021 13:06:45  |  IP: 37.188.---.---
Vřele doporučuji, konkrétně pan Kysela je skvělý instruktor, na tuhle práci je jako dělaný. Při každé hodině se mi celou dobu 100% věnoval, nikdy nebyl nepříjemný a vždy velice ochotný. Jeho lidský a pozitivní přístup uklidnil i stresaře jako jsem já. I přes mojí časovou vytíženost jsme se na jízdách vždy domluvili. Při zkouškách mi byl zároveň výbornou psychickou podporou.
Nemohla jsem být víc spokojená. Moc děkuji a ať se vám daří

31.12.2020
• Tadeáš Adamec  |  31.12.2020 11:54:54  |  IP: 193.86.---.---
V minulosti jsem dělal řidičák u pana Fraňka. Byl jsem nadmíru spokojen s jeho profesionálním a lidským přístupem. Zkoušku jsem po jeho výcviku úspěšně složil a do dnes využívám jeho cenných rad. Autoškolu pana Kysely mohu tak jen doporučit.

07.09.2020
• Kateřina Koudelová  |  07.09.2020 20:46:26  |  IP: 78.80.---.---
Pro AUTOŠKOLU TOP mám jen slova chvály.
Přihlásila jsem se do ní na doporučení od mých přátel a toto doporučení teď mohu sama předávat dál.

V autoškole jsme se setkala pouze se vstřícným přístupem. Vše, co bylo potřeba k úspěšnému získání řidičského průkazu, mi tato autoškola zajistila a to za velmi rozumnou cenu. Za tento celkový skvělý přístup bych tímto panu Kyselovi ještě jednou ráda poděkovala.

Největší poděkování musím ale věnovat svému skvělému instruktorovi, panu Fraňkovi. Po celou dobu s naprostým přehledem dokázal ohlídat veškeré okolní dění, a při každém mém chybném kroku včas zakročil. I když bych si to možná někdy zasloužila, nikdy nezvýšil hlas. Vždy se mnou jednal klidně a vlídně, za což jsem byla opravdu vděčná, a tak mi za těch pár hodin jízd doslova přirostl k srdci.
Díky němu jsem dnes úspěšně složila zkoušku z jízd, z čehož jsem měla upřímnou radost, ale zároveň mi bylo i trochu líto, že tím mé jízdy v jeho milé společnosti končí.
Věřím, že každý učitel, který nám předává své znalosti a zkušenosti si zaslouží určitou úctu a respekt, a pan Franěk si zaslouží respekt i jako člověk, a tak věřím, že se nenajde žák, kterému by nevyhovoval. :)
Tímto Vám ještě jednou děkuji za Vaše skvělé vedení i cennou radu do života "mysli a děkuj," kterou si budu vždy pamatovat. Jedna z věcí, za kterou jsem byla v těchto dnech opravdu vděčná bylo i to, že jsem jako instruktora dostala zrovna Vás. :)
Mějte se krásně a ať se Vám, panu Kyselovi i celé autoškole jen daří! :)

Káťa :)
• Katka  |  07.09.2020 13:00:09  |  IP: 78.45.---.---
Autoškolu vřele doporučuji! Samovýuka a poté přezkoušení formou testu v učebně v autoškole mi velmi vyhovovalo. Čas na přípravu byl dostačující.
Díky karanténě se tedy o dost prodloužila, ale hned jak byl volný termín zkoušek, tak se pan Kysela ozval.
Jinak pan Kysela je velmi hodný, empatický a klidný. Umí pochválit i pokárat. Poradí, pomůže a má pochopení.
Škoda jen těch jízd, které byly 1x-2x týdně, ale chápu to při takovém množství lidí. Na jejich obranu se ale snaží maximálně vyjít časově vstříct, což jsem velmi ocenila.
Moc děkuji!

20.08.2020
• Andul Š.  |  20.08.2020 14:44:40  |  IP: 46.13.---.---
Děkuji panu Fraňkovi, úžasnému instruktorovi, který nejen že se nezalekl mého pokročilého těhotenství, ale i začátečnické nervozity a občasné paniky, které jsem díky jeho přístupu úplně zbavila. Řízení mě začlo bavit a cítím se za volantem skvěle. Před pár lety, jsem měla velmi špatnou zkušenost s jiným instruktorem v jiné autoškole a dost mě to zasáhlo, věřím že kdybych si vybrala ats top hned poprvé, určitě bych už řidičský průkaz dávno měla. Dále děkuji panu Kyselovi, za výbornou přípravu na psané testy a za rychlé jednání skrze zkoušky abych to stihla než porodim :) vůbec se nebáli se mnou do toho jít, když věděli v jaké jsem situaci a řidičák potřebuji, a za to jsem jim vděčná. Díky nim jsem úspěšně získala řidičák 6týdnů do termínu porodu a toho si velmi vážím a budu na ně vždy vzpomínat s úsměvem a vděčností.

27.07.2020
• Tomáš Le  |  27.07.2020 17:20:27  |  IP: 195.122.---.---
Autoškola TOP je opravdu TOP.
Chtěl bych poděkovat panu Kyselovi za jeho upřímnost, pohodu a super domluvu.
Výuka byla super, jízdy také super. E-learningová výuka mi vyhovovala.
Pan Kysela vás vždy naladí do super pohody. Když zmatkujete, dostane vás zpět do klidu.
U zkoušek vás podporuje od začátku až dokonce.

Vzhledem k tomu, že jsem byl spokojen, doporučil jsem svou přítelkyni, která je také spokojená.


Ať se daří pane Kyselo.

TL

12.06.2020
• Jiří V.  |  12.06.2020 21:43:56  |  IP: 89.102.---.---
Přes doporučení přátel jsem byl zpočátku překvapen pouhou 1 praktickou hodinou týdně. Ze 3-4 měsíců se autoškola protáhla na půl roku. Nicméně jsme si s tím poradili. Na profesionální a hlavně lidský přístup p. Kysely si nemohu stěžovat. Jakkoliv je člověk za volantem nervózní, nemusí se bát, že by se nenaučil pravidlům silničního provozu nebo jak být zodpovědným řidičem. Teoretická část je opravdu dobře zpracována. Postupně se učíte vše, co je zapotřebí. Pokud máte problém s CD, lze se k výuce proklikat skrze webové stránky.
 
Obdivuji kolik síly, trpělivosti a ochoty dává Autoškola a především p. Kysela do svých lekcí. Humorem odlehčuje napnutou atmosféru. Nebojte se ho kdykoliv, na cokoliv zeptat. Hlavu vám neutrhne a hlavně si v ní něco odnesete. Ať už studujete nebo pracujete, rádi se pokusí vám vyhovět. Myslím, že musí být na některé své žáky moc pyšný, rád na ně vzpomíná a oni na něho. Děkuji

23.02.2020
• Václav, Marek, Jakub, Dominik  |  23.02.2020 20:22:47  |  IP: 37.188.---.---
Autoškolu jsme obsolvovali v rozmezí červen - prosinec. Pan Kysela nás v perných letních dnech přivítal jako opravdový šéfis. Působí jako odborník ve svém oboru a obecně
zastáváme názor že je to člověk na svém místě. Platba se obešla bez zbytečného zdržování a vše působilo seriózně. Interiér autoškoly je lehce zastaralý, ale to se vzhledem k
okolnostem odpouštíme. Vyučování probíhá tzv. samovýukovým CD pana "Šrotra". Kvalitní program vás naučí vše k závěrečné zkoušce. Licenci lze také získat pro mobilní zařízení.
První dva měsíce nás čekaly dvě konzultační hodiny, kde si vás pan Kysela
řádně prozkouší z křižovatek a značek. Po absolvování těchto dvou konz. hodin vás čeká první jízda (v našem případě s panem Fraňkem). Je to zkušený šofér, který má vše potřebné pod rukou,
a ví kam šáhnout. Jako pan Kysela, je seriózní a dá se s ním dobře vyjít. Při jízdě je přátelský, komunikativní a pokud uděláte chybu nezmlátí vás.
Jeho oblíbená hláška:"Ty chlape jeden!" vám okoření jízdu. Zápor, který bych vypíchl je velké množství přihlášených studentů. Autoškola má podle nás trochu problém v organizaci a
může se zdát že v některých případech nestíhá. Další zápor nastává při jízdách. V našem případě se ani jednou za kurz nejelo na dálnici. Poté nás také zaskočilo časté posouvání termínu závěrečných zkoušek.
Na začátku kurzu nám bylo řečeno že závěrečné zkoušky budeme dělat v říjnu, ale nakonec se nám termín posunul až na prosinec. Shodli jsme se na tom, že by sme všem doporučili zakoupení dražšího kurzu,
kde máte možnost získání ŘP do dvou měsíců atd...

Na závěr bychom rádi tuto autoškolu doporučili, v případě zakoupení dražšího kurzu. Pokud si tuto autoškolu vyberete, máte připravenou zaručeně kvalitní přípravu a v 99% ŘP získáte.
Tímto i chceme poděkovat výše zmíněným za přípravu na závěrečné zkoušky.

PS, ceníme "podplácení" komisařů koláčkem a kafíčkem

26.11.2019
• Matyáš K.  |  26.11.2019 15:33:58  |  IP: 88.208.---.---
Velice rád bych poděkoval této autoškole za perfektní řidičský výcvik. Zejména pak panu Fraňkovi za jeho trpělivost a časovou přizpůsobivost - mohl jsem jezdit téměř pořád. Ačkoli jsem měl z jízdy v autě ze začátku veliký respekt a měl jsem za to, že je to na mě moc komplikované, díky pravidelným jízdám s panem Fraňkem jsem to překonal.
Za to všechno ještě jednou mockrát děkuji!

07.08.2019
• Andrea N.  |  07.08.2019 14:08:29  |  IP: 94.113.---.---
Do této autoškoly jsem přecházela a mohu jen litovat, že jsem zde svou výuku nezačala hned. Chvíli mi trvalo než jsem se zbavila zlozvyků z předešlé autoškoly, ale díky klidnému a milému přístupu pana učitele Kyseli jsem to zvládla 😊 jsem velký trémař, ale díky příjemné atmosféře, kterou vždy v den zkoušky a jízdy pan Kysela navodil, jsem zvládla napoprvé obojí. Mohu říci jen jediné, byla jsem velice spokojená a pokud hledáte opravdu TOP autoškolu, neváhejte 😊Nový vzkaz
nick  
text
 
 
459+1nula  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
aktualizováno: 27.10.2021 18:23:31
Navštivte naše historická fota !
Poskytli jsme vám dostatek informací ?
Lucie Hořejší
Dobrý den, prosím o informaci ke kondičním jizdám.Zda je možné u Vás absolvovat v dohledné době a na vozidle (automat)?Diky.S pozdravem L.H
Tomáš Le
Autoškola TOP je opravdu TOP.
Chtěl bych poděkovat panu Kyselovi za jeho upřímnost, pohodu a super domluvu.
Výuka byla super, jízdy také super. E-learningová výuka mi vyhovovala.
Pan Kysela vás vždy naladí do super pohody. Když zmatkujete, dostane vás zpět do klidu.
U zkoušek vás podporuje od začátku až dokonce.

Vzhledem k tomu, že jsem byl spokojen, doporučil jsem svou přítelkyni, která je také spokojená.


Ať se daří pane Kyselo.

Děkuji Vám.

TL
Monika
Uplne uzasne vysvetleno...diky tomuto uz nejsou krizovatky nocni murou...Jste skvely..diky
Petra Pešulová
Je to již téměř rok, co jsem dokončila kurz v autoškole TOP. Za všechno, co mě naučil a že toho nebylo málo, vděčím panu Kyselovi - moc Vám děkuji ještě jednou za trpělivost, se kterou jste mě zasvětil do umu řízení a ovládání auta a za spoustu užitečných a praktických rad, kterými jste mě obohatil. Velmi ráda DOPORUČUJI autoškolu TOP. Vstřícné, milé, ochotné, klidné a férové jednání všech mě ohromilo. Ještě jednou děkuji.
Petr
Petr,
Dobrý den, chci se zeptat na cenu na skupinu A. Nyní mám skupinu B,A1.dekuji
Dana Mrázová
Dnes jsem udělala poslední zkoušku a tím dokončila autoškolu . Velký dík patří mému instruktorovi panu Fraňkovi za bezmeznou trpělivost a péči kterou mi věnoval na každé jízdě a s kterou mě perfektně připravil na zkoušku. Nebýt jeho,nevím zda bzch to někdy zvladla. Taky děkuji panu Kyselovi za přípravu na testy. Je to opravdu TOP autoškola. Mohu jen vřele doporučit. Nikdy jsem neslyšela, že bz některý z nich zvýšil hlas, nebo mi nadal a to bych si to mockrát určitě zasloužila.Velký dík!!!
Kateřina
Chtěla bych této autoškole, zvláště panu Kyselovi, poděkovat za vstřícný přístup, rodinnou atmosféru, časovou flexibilitu a hlavně za trpělivost! Vřele doporučuji všem.
Eva Šafářová
Právě jsem dokončila kurz v autoškole TOP a mohu jen doporučit. Moc děkuji úžasnému učiteli panu Fr.Fraňkovi za přístup a ohromnou trpělivost a péči. Děkuji také panu Kyselovi za pohodovou výuku teorie a za rodinnou atmosféru, kterou v autoškole vytváří. Není co vytknout! Bylo to perfektní!
Violina Radeva
Jsem moc šťastna že jsem se učila u pana Kysela z autoškoly TOP. Všem doporučuji!!! Profesionální přístup a přátelská atmosféra,vše bylo skvěle vysvětleno. Výsledek říka sam za sebe-mám řidičák :)
Petr
Top autoškolu mohu jen doporučit, všem kdo se chce naučit spravně řídit. Pan Kysela je skvělej učitel a velkej pohodař. moc děkuju za skvělej a lidskej přistup. Všem mohu jen doporučit.
chinazu kelechi muno
Hello l saw your contact on benefity.cz. I am interested in learning to driving. I do speak or understand very good Czech. I prefer learning in English, How much for everything and when can l start. Thank you
Tereza Ch.
Moc vám děkuji za trpělivost a držení palců, byla jsem s vámi moc spokojená a děkuji panu frankovi za praxi jízdou v autě.. Teď když jezdím ráda vzpomínám na vás a s láskou vám přeji vše to nejlepší
Milan
Moc děkuji, konečně názorně ukázáno jak se odbočuje doleva v jednosměrné ulici. Tady to snad už nikdo ani neví a pak se tvoří kolony. Obrázky jsem si vytiskl a protože denně jezdím v jednosměrce tak to asi budu rozdávat, téměř nikdo se neřadí správně a pak jen čučí, když si najede vlevo. Moc díky.
Lucie
Tuto autoškolu jsem si vybrala na základě kladných referencí a udělala jsem správně. Pan Kysela naučí řídit snad každého. Kladně hodnotím konzultace, které mi moc pomohly a zvládla jsem tak napsat test za plný počet bodů. Pravidla provozu mi p. Kysela vždy logicky vysvětlil a to mi pomohlo posunout se dál a překonat strach z řízení.
Děkuji moc za úspěšné absolvování kurzu a Vaši trpělivost.
Paulína
Autoškola Top, byla opravdu ta nejlepší volba. Vše v klidu a v pohodě. Pečlivá příprava na teorii, kterou mě učil trpělivý pan Kysela. Připravil mě na testy perfektně! A jízdy bez strachu a stresu s vždy klidným panem Fraňkem. Všechno mi trpělivě vysvětlil, ukázal všechny situace. Na autoškolu díky Vám budu vzpomínat s úsměvem. V dnešní době jedni z mála poctivých lidí, kteří dělají svou práci s láskou!
Přeji hodně štěstí a děkuji!
anonym
Andrea
Pan učitel Josef Kysela je trpělivý, ochotný a vše příjemně a ochotně vysvětlí. Jak jízdy tak i testy vše v klidu a v pohodě. Co koliv nevíš hned se zeptáš a hned víš odpověď všechno nejlepším pořádku a doporučuji autoškolu top a pana Kyselu... 😀😀😀
Petr S.
Tahle autoškola je fakt suprová,pan Kysela opravdu skvělý chlap pomohl ze vším,vysvětlil,ukázal, opravdu mě připravil bezvadně na testy a nesmím zapomenout na pana instuktora Franka který byl opravdu bezvadný, tak hodneho a trpěliveho člověka už jsem dlouho nevyděl naučil mě vše co se týče řízení bylo to super, fakt jsem si to užil.Co dodat, opravdu skvělí kolektiv a tuhle autoškolu mužu jen doporučit.
Andrea
Pan učitel Josef Kysela je trpělivý, ochotný a vše příjemně a ochotně vysvětlí. Jak jízdy tak i testy vše v klidu a v pohodě. Co koliv nevíš hned se zeptáš a hned víš odpověď všechno nejlepším pořádku a doporučuji autoškolu top a pana Kyselu... 😀😀😀
Jirka
Pan instruktor Kysela je velice trpělivý, vše vysvětlí a jízdy jsou s Ním vpohodě. Vřele doporučuji. P.S. Děkuji za skvělý kurz :-)
Lukáš
Pravdou je, že se mi do autoškoly moc nechtělo, nicméně celý výcvik proběhl dobře a já si tedy nemám na co stěžovat. Pan Kysela, jenž mi byl lektorem, se mnou měl víc než dost trpělivosti, po celou dobu si uchovával jistou dávku lehkého humoru, snažil se pomoct nebo poradit, když bylo potřeba, nestresoval a rozhodně na mě nikterak nenadával ani v situacích, kdy by jinému už jistě "ruply nervy". Dobré byly také průběžné písemné testy, které mě nutily se postupně učit. Můžu doporučit!
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo

Jak jste objevil / objevila naší autoškolu ?

zobrazit výsledky
Do začátku prázdnin nám zbývá :
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8
-
TRANSLATE TO :